Referencie

"Pri hľadaní novej práce som nevedela odkiaľ začať. Rozhodla som sa teda najprv zistiť na akú prácu sa hodím a aká práca by ma robila šťastnou. Navigácia v povolaní mi pomohla pozrieť sa na moju osobu z takého pracovného pohľadu, ktorý si človek často neuvedomuje. Tiež mi pri hľadaní práce pomohol výstup z HOGAN dotazníku. Zamestnávatelia HOGANA poznajú a sú na jeho výsledky zvedaví. Preto, ak neviete ani Vy, ako a kde si začať hľadať prácu, Navigácia v povolaní Vám pomôže a odnaviguje Vás. Navyše sedenia s pani Uhríkovou boli vždy veľmi príjemne a prínosné. Držím Vám palce."

Vierka - účtovníčka - už v nadnárodnej poradenskej spoločnosti

"Chcem sa veľmi pekne poďakovať Vám a Navigácii v povolaní. Niekedy je človek už dávno na správnej ceste, len ako sa vraví "nevidí pre oči". Alebo aj iné problémy. Občas sa stačí len zastaviť, prehovoriť nahlas, nechať sa vypočuť a pod správnym vedením upriamiť svoje myšlienky, schopnosti a vízie tým správnym smerom. Tak pomohla Navigácia v povolaní mne a vrelo ju odporúčam každému, kto sa cíti či už momentálne alebo dlhodobo stratený vo svojej práci. Ja som sa na tú svoju len potrebovala pozrieť z inej stránky a zistila som, že je to to čo naozaj chcem, resp. podstatná časť cesty, ktorú musím prekonať, kým sa dopracujem k svojmu "dream job". Lebo v mojom prípade išlo naozaj skôr o uhol pohľadu na celú záležitosť."

Barbora - hlavný štátny radca (právne otázky, legislatíva)

"Človek si nachádza často prácu na základe spoločenských konvencii, podľa toho čo od neho očakáva jeho okolie, rodičia, partner, spoločnosť ... a pri tom akoby zabudol na svoj vnútorný autentický zdroj energie ... dôsledkom toho začne skôr či neskôr cítiť určitú životnú nespokojnosť, resp. nedodstatok vnútornej spokojnosti ... tradičné psychometrické metódy vtedy nemusia dať tú správnu odpoveď, pretože sú v princípe tiež konvenčné, a evokujú konvenčný typ myslenia ... v týchto chvíľach je lepšie pozrieť sa za horizont našich rozhodnutí podmienených spoločenskou konvenciou.... pohľad, či predstava, že robime prácu našich snov nás naplní spontánnym nadšenim a vnútornou spokojnosťou, ktoru nemusime a nepotrebujeme racionálne zdôvodnovať žiadnymi konvenciami či spoločenskymi očakávaniami... toto je náš vnútorný zdroj autenticky životnej energie a tým aj životnej spokojnosti ... metoda Thomasa Dienera založená na jednoduchých ale účinných aktivitách nám práve môže napomôcť k tomu pohľadu za horizont ... kde žiari náš pracovný i osobnostný potenciál."

Pavel - workshop jún aj december 2012

"Zúčastnil som sa víkendového seminára -Nájdite smer a kvality svojho budúceho povolania! Bol som milo prekvapený neformálnou a priateľskou atmosférou s lektormi Evou a Andrejom,ale aj ľudmi v skupine. Na seminár som prišiel,lebo som sa potreboval zorientovať,ktorým profesným smerom sa chcem vydať.Zmenil som viacero zamestnaní a tak som už celkom nedôveroval sám sebe a svojmu vnútornému hlasu.Som rád,že lektori boli pozorní, ak niekto potreboval pomôcť. Nenechali sa odradiť, ak som sa nevedel zapojiť do cvičenia a podarilo sa im to iným spôsobom,technikou. Práca v skupine bola tiež zážitkom,keď ma podporili úplne neznámi ľudia a dodali mi inšpiráciu pracovať na sebe, nevzdávať sa, veriť vlastným schopnosťiam za čo im všetkým ďakujem." Marek Rakovský

Marek - workshop december 2012

" ... vďaka účasti na kurze - Navigácia v povolaní som zahnala strach a obavu pohnúť sa ďalej z miesta v mojom pracovnom živote, keďže v tom čase som bola nezamestnaná a mala som strach robiť kroky dopredu. Vrátila som sa do detstva a túžob, čím som chcela kedysi byť a otvorili ste mi pohľad na moju osobnosť, v čom som celkom dobrá a čomu sa mám ďalej venovať. Táto neformálna forma vzdelávania ma posilnila a utvrdila v cieľoch, ktoré som mala chaotické - založila som si živnosť a s hŕstkou nadšencov sme vytvorili občianske združenie v komunite. Navigáciu v povolaní odporúčam každému, kto sa rád dozvedá nové veci a najmä tápa v profesijnom smerovaní. Ďakujem za možnosť absolvovania a tiež veľké pozitívum som vnímala cenu za kurz - našitá pre strednú vrstvu, mohla som si ju dovoliť aj počas poberania podpory a neukrátila som veľmi rodinný rozpočet. :) S prianím veľa úspechov navigátorom z kurzu ..."

Zuzana z Trenčína -workshop jún 2012

Seminár v júni 2012 pre mna bol veľmi dôležitý a podstatný. Naozaj som vďaka nemu objavila veci, ktoré som si dovtedy neuvedomovala. Myslím tým samozrejme veci o mne :) Vyhovovalo mi, že to bolo formou zážitku a teda, že som nebola len pasívna a nepočúvala som, ale cítila som :) Napriek tomu, ze čítam všelijaké "ezoterické" knihy, vďaka Tvojmu semináru som objavila nové veci. Nebol to zázračný proces, že hneď po seminari by som vedela, čo a ako. Pracovala som na viacerých frontoch, ale Tvoj seminár mi rozhodne veľmi pomohol. Od októbra mám živnosť na niečo, čo som považovala za svoj sen a za niečo, čo chcem vyskúšať - len som si myslela, že na to ešte nie som pripravená :) Aj vďaka Tvojmu semináru som sa odhodlala spraviť prvý krok a za to Ti ďakujem.

Vlaďa -živnostník

Ďakujem Vám veľmi pekne za vaše odborné konzultácie. Aj vďaka nim sa mi poradilo nájsť vytúžené zamestnanie, ktoré ma veľmi baví a vidím v ňom ďalší potenciál rastu.

Filip - Pre-sales consultant (IT technologies)

Vo svojom pracovnom živote som sa ocitla v situácii, kedy som sa musela rozhodovať kam ďalej. Mala som na výber niekoľko smerov, ale nevedela som definovať ktorý by mohol byť správny. Začala som hľadať informácie na webe a našla pani Uhríkovú a jej individuálne kariérne poradenstvo. Stretli sme sa a následne mailom doladili, ako by naša spolupráca mohla vyzerať. Začali sme Hoganovu psychodiagnostikou. Pokračovali kariérnym poradenstvom a na záver prepracovali môj životopis. Čo som skutočne celým procesom nadobudla, je hlbšie sebapoznanie. Vďaka tomu, dokážem dnes lepšie posúdiť, ktorá práca áno a ktorá nie. Dôverujem si v situáciách, ktoré mi predtým spôsobovali vnútornú nervozitu, alebo som sa im vyhýbala. Lepšie chápem vlastné správanie a oveľa efektívnejšie ho dokážem ovládať. Každý z nás hľadá a potrebuje niečo iné. Som presvedčená, že individuálny prístup a profesionalita pani Uhríkovej, môže pomôcť každému, hoci každému inak. Ak by ste sa ma spýtali či by som kariérne poradenstvo absolvovala znova, alebo či to považujem za dobre investované peniaze. Moja odpoveď by bola áno.

Vierka, senior účtovník

Stretnutie s Navigáciou mi pomohlo posilniť vlastný osobnostný rozvoj práve vo chvíli, keď som sa zrazu ocitla na rázcestí svojej kariéry. Správne zorientovanie sa v sebe samej mi umožnilo "navigovať" ma tým smerom, v ktorom som dobrá a kde sa chcem zdokonalovať a naďalej rást. Nielen v kariére. Sedenia s Evkou a osobnostné testy mi potvrdili, že môj vnútorny hlas ma naviguje správne.Doporučujem skutočne všetkým, ktorí na sebe neustále pracujú a v živote hľadaju odpovede na otázky, ktoré možno vo vnútri tušia, ale nie sú si sami sebou istí. Držim palce Navigácii a z celého srdca jej prajem, aby pomohla ľudom tak, ako mne pomohli naše motivačné stretnutia !!! Evi DAKUJEM TI z celeho srdca! Si skvela koučka! Vierka.

Vierka, Marketing Manager

S Evou som absolvoval sériu koučingových sedení, pretože som cítil, že s niektorými témami nedokážem pohnúť sám. Bolo pre mňa veľmi prínosné rozmotávať klbko príčin a súvislostí, ktoré ovplyvňujú moju prácu i život. Eva mi pomohla nastaviť si zrkadlo a pozrieť sa na veci inak. Nedosiahol som zmenu, ktorú som očakával - dosiahol som zmenu vo svojich očakávaniach. Biznis/Life koučing odporúčam a rád ho v budúcnosti využijem znova.

Rasťo, HR konzultant

Vďaka Eve Uhríkovej a jej Navigácii v povolaní som dokázal lepšie spoznať sám seba a pomenovať kvality, ktoré ma definujú. Zbavil som sa strachu so zmeny povolania a vytýčil si cestu, po ktorej sa chcem v živote vybrať. Pochopil som, že človek by mal robiť to, čo ho skutočne napĺňa a nieje to len zdroj jeho obživy. Ak sa nachádzate na križovatke rozhodnutí a neviete kam sa vydať, skúste najprv Navigáciu v povolaní. Prevedie vás cestou sebapoznania na ktorej, ak budete k sebe úprimný a siahnete do svojho vnútra, objavíte kvality, o ktorých ste možno ani nevedeli. Zistíte pri akej práci ich uplatníte a tiež kde takúto prácu nájdete a čo je najdôležitejšie, budete s istotou vedieť, že ste sa rozhodli správne. Prajem vám veľa odvahy na tejto ceste.

Peter - vedecký pracovník

„Vnútorné rozpory či obavy z budúcnosti sa mi ťažko riešili samej – keďže som si ich sama vytvorila, a niektoré si ani nechcela pripustiť. Možností ako tento vnútorný nepokoj zvládnuť bolo viac. Pomoc v podobe Navigácie v povolaní a Evy Uhríkovej bolo jedným z mojich rozhodnutí, za ktoré som veľmi vďačná, a ktoré skončilo happyendom.“

Lucia – študentka VŠ

„Veľmi pekne ďakujem za naše strávené hodiny, to po čom som túžila, v akej firme som si priala robiť, s hodnotami a pod, tak to teraz mam :))“

Vierka, Sales Manager

web Táto referencia je spracovaná len formou videa, po kliknutí na ikonu sa vám toto video zobrazí

Lucia, Sales Manager

„Navigácia mi pomohla znovu naštartovať pozitívnu energiu a utriediť si myšlieky a priority vo veľmi ťažkom období plnom zmätku. Uvedomiť si a lepšie charakterizovať svoje prednosti, ktoré by som mala lepšie alebo viac využívať. Videla som jasne, že vyplývajú z činností a zvykov, ktoré sa v mojom živote periodicky a jasne opakovali, aj keď som si to neuvedomovala. Pomohlo mi to tiež vidieť moje najsilnejšie stránky očami nezaujatého pozorovateľa, čo ma prinútilo si ich priznať - normálne, bez prehnanej alebo nemiestnej skromnosti - o rozmýšľať o nich, a o tom, ako sa dajú lepšie využiť v práci a v celkom živote. Sedenia navigácie doplnili moje úsilie pri hľadaní najlepšej cesty o tú správnu dávku sebavedomia a pozitívnu energiu, ktoré mi pomohli nájsť nie jedno, ale hneď niekoľko možných pracovných miest, z ktorých som si mohla vyberať.“

Vladimíra

„Tento druh poradenstva som sa rozhodla vyuzit, hoci uz takmer 8 rokov pracujem. Vdaka konzultaciam som dospela k zaverom, ktore mi boli napomocne pri rozhodovani sa o novom zamestnani.“

Jana - asistent projektového manažéra

„Ja som svoje sny o ideálnej práci mal. Cítil som, že by som sa lepšie uplatnil niekde inde. Možnosť "potvrdiť si cestou kariérneho poradenstva či skutočne na to mám" ma zaujala okamžite. Navigácia v povolaní je komplexná cesta Vašou osobnou aj pracovnou minulosťou. Prístup je praktický a osobný. Ak budete úprimní, naučíte sa veľa o sebe. Dostanete pohľad na seba a svet v ktorom žijete z iného uhlu. Budete buď prekvapení, alebo utvrdení v tom čo už dávno viete. Je však dobré počuť to od druhého. Navigácia v povolaní mi pomohla formulovať nahlas to čo som vnútorne cítil. Ak ste sa už rozhodli spraviť ten krok, Navigácia v povolaní Vám dodá sebadôveru vykročiť.“

Jaroslav - dlhoročný finančný profesionál, teraz podnikateľ

web „Navigácia mi pomohla lepšie sa orientovať sama v sebe. Keďže som mala možnosť kariérne sa uberať viacerými smermi, nevedela som ktorým smerom sa mám vydať. Práve navigácia v povolaní mi pomohla vybrať si prácu, na ktorú mám dostatočné kvality, schopnosti a ktorá ma napĺňa. Taktiež mi tieto stretnutia pomohli zvýšiť sebavedomie a prestala som sa podceňovať. Navigáciu v povolaní odporúčam každému, kto má akékoľvek pochybnosti ako ďalej...“

Beáta - personálny konzultant